basketbolli

Edhe Sigal Prishtina mposht Bashkimin

  • Edhe Sigal Prishtina mposht Bashkimin
9 Tetor 2013

Sigal Prishtina ka mposhtur Bashkimin në Prizren me rezultat të thellë 80-106 

Bashkimi ka humbur edhe derbin e dytë me radhë duke u mposhtur nga Sigal Prishtina në Prizren.

Sigal Prishtina ka qenë më e mirë se Bashkimi gjatë gjithë takimit dhe djelmoshat e Ceyhun Cabadak kanë arritur një fitore të lehtë duke i mposhtur prizrenasit me rezultat 80-106.