Kalendari IP Super Liga 2017/2018

25 Shtator 2017

Xhiroja I 04/05.10.2017 Merkure, ejte

  1. Kerasan v Golden Eagle Ylli
  2. Trepca v Peja
  3. Sigal Prishtina v Bashkimi
  4. Borea v Rahoveci

Xhiroja II 07./08.10.2017 Shtune , diele

  1. Golden Eagle Ylli v Rahoveci
  2. Bashkimi v Borea
  3. Peja v Sigal Prishtina
  4. Kerasan v Trepca

Xhiroja III 14/15.10.2017 Shtune , diele

  1. Trepca v Golden Eagle Ylli
  2. Sigal Prishtina v Kerasan
  3. Borea v Peja
  4. Rahoveci v Bashkimi

Xhiroja IV 21/22.10.2017 Shtune , diele 

  1. Golden Eagle Ylli v Bashkimi
  2. Peja v Rahoveci
  3. Kerasan v Borea
  4. Trepca v Sigal Prishtina

Xhiroja V 25/26.10.2017 Merkure,ejte

  1. Sigal Prishtina v Golden Eagle Ylli
  2. Borea v Trepca
  3. Rahoveci v Kerasan
  4. Bashkimi v Peja

Xhiroja VI 28/29.10.2017 Shtune , diele

  1. Golden Eagle Ylli v Peja
  2. Kerasan v Bashkimi
  3. Trepca v Rahoveci
  4. Sigal Prishtina v Borea

Xhrioja VII 01/02.11.2017 Merkure ,ejte

  1. Borea v Golden Eagle Ylli
  2. Rahoveci v Sigal Prishtina
  3. Bashkimi v Trepca
  4. Peja v Kerasan

Xhiroja VIII 04/05.11.2017 Shtune , diele

  1. Golden Eagle Ylli v Kerasan Prishtina
  2. Peja v Trepca
  3. Bashkimi v Sigal Prishtina
  4. Rahoveci v Borea

Xhiroja IX 11/12.11.2017 Shtune , diele 

  1. Borea v Bashkimi
  2. Rahoveci v Golden Eagle Ylli
  3. Sigal Prishtina v Peja
  4. Trepça v Kerasan Prishtina

Xhiroja X 15/16.11.2017 Merkure, ejte

  1. Kerasan Prishtina v Sigal Prishtina
  2. Golden Eagle Ylli v Trepça
  3. Bashkimi v Rahoveci
  4. Peja v Borea

Xhiroja XI 02/03.12.2017 Shtune , diele

  1. Sigal Prishtina v Trepça
  2. Borea v Kerasan Prishtina
  3. Rahoveci v Peja
  4. .Bashkimi v Goldene Eagle Ylli

Xhiroja XII 09/10.12.2017 Shtune , diele

  1. Kerasan Prishtina v Rahoveci
  2. Peja v Bashkimi
  3. Golden Eagle Ylli v Sigal Prishtina
  4. Trepca v Borea

Xhiroja XIII 13/14.12.2017 Mërkure, ejte

  1. Peja v Goldene Eagle Ylli
  2. Bashkimi v Kerasan Prishtina
  3. Rahoveci v Trepça
  4. Borea v Sigal Prishtina

Xhiroja XIV 16/17.12.2017 Shtune , diele

  1. Goldene Eagle Ylli v Borea
  2. Sigal Prishtina v Rahoveci
  3. Trepça v Bashkimi
  4. Kerasan Prishtina v Peja