Kosova U20 sot vazhdon me stërvitjet në palestrën “1 Tetori”

  • Kosova U20 sot vazhdon me stërvitjet në palestrën “1 Tetori”
12 Qershor 2018

Përfaqësuesja U20 e Kosovës sot do të mbaj stërvitje me fillim nga ora 19:00 në palestrën “1 Tetori” në Prishtinë nën drejtimin e përzgjedhësit Ernie Lee Nestor dhe trajnerëve Ilir Selmani e Ismet Ferati.

Kosova U20 do të stërvitet çdo ditë në palestrën “1 Tetori” me fillim nga ora 12:00 deri në 14:00 dhe 19:00-21:00.

Kosova U-20 do të garoj në Kampionatin Evropian U-20, Divizioni B që do të mbahet prej 13 deri më 22 korrik në Sofje të Bullgarisë.
Grupi D: Kosova, Finlanda, Polonia, Gjeorgjia, Portugalia.

Lista e gjerë e Kosova U20:
1. Valon Bunjaku
2. Muhamedali Janjeva
3. Edmond Kryeziu
4. Atik Koshi
5. Etnik Peci
6. Dardan Kapiti
7. Dion Haxhosaj
8. Gent Shala
9. Erhan Sholla
10. Kujtim Ujkani
11. Yll Gashi
12. Luftim Cikaqi
13. Ardit Pepaj
14. Nderim Januzaj
15. Kreshnik Avdija
16. Bardhosh Kelmeni
17. Albelard Rashiti
18. Ylldrit Sahiti
19. Meriton Ismaili
20. Andi Kabashi
21. Ramadan Zekiqi
22. Bujar Ҫeku