Njoftim

17 Prill 2019

Ju njoftoje se ndeshja e II Finale e Liges se Parë Vëllaznimi vs Feronikeli per shkak problemeve teknike dhe konfom marëveshjes se mes te FBK-se dhe platformes Art Motion zhvillohet :

E enjte ora 19:00,
Vëllaznimi vs Feronikeli