Të mërkurën dhe të enjten ndeshjet e dyta gjysmëfinale të play-offit në Ligën e Dytë të Meshkujve

  • Të mërkurën dhe të enjten ndeshjet e dyta gjysmëfinale të play-offit në Ligën e Dytë të Meshkujve
17 Prill 2018

Të mërkurën dhe të enjten do të zhvillohen ndeshjet e dyta gjysmëfinale të play-off-it të Ligës së Dytë të Meshkujve.

Të mërkurën me fillim nga ora 19:00, AS Kastrioti e pret Istogun, ndërsa kjo e fundit me një fitore eventuale do të shkonte në finale, derisa të enjten me fillim nga ora 20:00, Don Bosko është nikoqir i Sferës. Don Bosko është skuadra që udhëheq me seri 1:0 dhe në rast fitoreje do të siguronte një vend në finale të play-off-it.