TERMINDET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA

Stobi Flips Supeliga U 18

E diele ora 11 : 00
Trepca – Borea
Gjyqtari kryesorë:Egezon Maloku
Gjyqtari 1 :Besim Vitaku
Vëzhguesi :Albert Vërbici

E diele ora 15 : 00 ISP
M Junior – Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Arian Thaci
Gjyqtari 1 :Erzen Haxhani
Vëzhguesi :Sabri Parduzi

E shtune ora 10 : 30
Golden Eagle Ylli – Prishtina Re
Gjyqtari kryesorë:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Rezon Korca
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

E diele ora 18 : 00
Vushtrria Basket – Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesorë:Genc Vitaku
Gjyqtari 1 :Irma Konjusha
Vëzhguesi :Muhamet Munishi

E shtune ora 14 : 30
Bashkimi – Vellaznimi
Gjyqtari kryesorë:Albert Cakaj
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

Stobi Flips Liga Unike U 18

E shtune ora 15 : 30
Istogu – Lipjani
Gjyqtari kryesorë:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi :Mahir Spahija

Ylli 04 – AS Kastrioti 2 : 0
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :


E shtune ora 11 : 00
Rahoveci – Golden Basket
Gjyqtari kryesorë:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

Z Mobile Prishtina – Vitija

Penza /Pushon

Stobi Flips Superliga U 16

E shtune ora 10 : 30
Borea – Prishtina Re
Gjyqtari kryesorë:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Petrit Emra
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E diele ora 13 : 00
Ponte Prizreni – Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

E shtune ora 12 : 00
Golden Eagle Ylli – M Junior
Gjyqtari kryesorë:Rezon Korca
Gjyqtari 1 :Arlind Vitija
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

E shtune ora 14 : 00
Vellaznimi – Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë:Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Vellaznim Rraci

E shtune ora 13 : 00
Istogu – Trepca
Gjyqtari kryesorë:Artur Dauti
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi :Mahir Spahija

Stobi Flips Liga Unike U 16

Bashkimi – Gjimnazisti 2 : 0

E diele ora 11 : 30
Penza – Z Mobile Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1 :Petrit Emra
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E shtune ora 13 : 00
MegaSport – Drita
Gjyqtari kryesorë:Albert Cakaj
Gjyqtari 1 :Atdhe Gutaj
Vëzhguesi :Azem Hoxhaj

E diele ora 12 : 00
Rahoveci – Lipjani
Gjyqtari kryesorë:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

E diele ora 12 : 15
Ylli 04 – Kacaniku
Gjyqtari kryesorë:Petrit Emra
Gjyqtari 1 :Artur Dauti
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E hene ora 12 : 00 ISP
Z Mobile – Megasport (Java 16 )
Gjyqtari kryesorë:Irma Konjusha
Gjyqtari 1 :Rezon Korca
Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti

Stobi Flips U 14 Lindje

E shtune ora 10 : 00 ISP
Z Mobile Prishtina – Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë:Arian Kurtalni
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Ergin Sherifi

E shtune ora 11 : 30 ISP
Kerasan Prishtina – Prishtina Re
Gjyqtari kryesorë:Arian Kurtalani
Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda
Vëzhguesi :Ergin Sherifi

E shtune ora 18 : 00
ISP Marigona – Lipjani
Gjyqtari kryesorë:Arlind Vitija
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

E shtune ora 12 : 00
Ulpijana – MitroBasket
Gjyqtari kryesorë:Genc Vitkau
Gjyqtari 1 :Anjesa Haziraj
Vëzhguesi :Bekim Dugolli

Trepca/PUSHON

Stobi Flips U 14 Perendim

E diele ora 10 : 00
Penza – Golden Eagle Ylli
Gjyqtari kryesorë:Endrit Basha
Gjyqtari 1 :Ardi Haxhiajdini
Vëzhguesi :Hajradin Zeka

E diele ora 11 : 00
Rahoveci – MegaSport
Gjyqtari kryesorë:Almir Kryeziu
Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella
Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj

E shtune ora 12 : 30
Vellaznimi – Bashkimi
Gjyqtari kryesorë:Visar Bunjkau
Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu
Vëzhguesi :Vllaznim Raci

E shtune ora 09:30
Borea – Ponte Prizreni
Gjyqtari kryesorë:Petrit Emra
Gjyqtari 1 :Aron Laja
Vëzhguesi :Muhet Munishi

Stobi Flips U 14 Vajzat

E shtune ora 13 : 00 ISP
Kerasan Prishtina – Borea
Gjyqtari kryesorë:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Molos Morina
Vëzhguesi :Driton Blakqori

E shtune ora 17 : 30
Bashkimi – Kastrioti
Gjyqtari kryesorë:Visar Bunjaku
Gjyqtari 1 :Albert Cakaj
Vëzhguesi :Azem Hoxhaj
Stobi Flips U16 Vajzat
United Basketball /PUSHON

Kalaja – Drita 2 : 0
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1 :
Vëzhguesi :

E shtune ora 14 : 00 ISP
Kerasan Prishtina – Borea
Gjyqtari kryesorë:Faton Deliu
Gjyqtari 1 :Molos Morina
Vëzhguesi :Driton Blakqori