TERMINET DHE DELEGIMET E KATEGORIVE TE REJA

Stobi Flips Superliga U 18

E shtune ora 15 : 00 ISP
Kerasan Prishtina - Prishtina e Re
Gjyqtari kryesorë:Endrit Basha
Gjyqtari 1:Dren Pudarolli
Vëzhguesi:Gazmend Mehmeti

E diele ora 18 : 00
Borea - M Junior
Gjyqtari kryesorë:Amar Djekovic
Gjyqtari 1:Egezon Maloku
Vëzhguesi:Sabri Parduzi

Stobi Flips Liga Unike U 18

E diele ora 15 : 30
Penza - Z Mobile Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1:Ardi Haxhiajdini
Vëzhguesi:Mahir Spahija

E shtune ora 12 :00
Rahoveci - Istogu
Gjyqtari kryesorë:Genc Vitaku
Gjyqtari 1:Irma Konjusha
Vëzhguesi:Driton Blakqori

Stobi Flips Superliga U 16

E shtune ora 19 : 00 ISP
M Junior - Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesorë:Egezon Maloku
Gjyqtari 1:Arian Thaci
Vëzhguesi:Muhamet Munishi

E diele ora 12 : 00
Vushtrria Basket - Borea
Gjyqtari kryesorë:Ngadhnjim Shabani
Gjyqtari 1:Erzen Haxhani
Vëzhguesi:Mehmet Xhemajli

Stobi Flips Liga Unike U 16

E premte ora 18 : 00
Rahoveci - Bashkimi
Gjyqtari kryesorë:Albert Cakaj
Gjyqtari 1:Atdhe Gutaj
Vëzhguesi:Kushtrim Qoqaj

E diele ora 14 : 00
Penza - Ylli 04
Gjyqtari kryesorë:Ardi Haxhiajdini
Gjyqtari 1:Blend Spahija
Vëzhguesi:Hajradin Zeka

Stobi Flips Vajzat U 16

E shtune ora 12 : 00 ISP
Kerasan Prishtina - Kalaja
Gjyqtari kryesorë:Molos Morina
Gjyqtari 1:Xhevahire Hajda
Vëzhguesi:Bekim Aliu

E shtune ora 14 : 00
United Basketball - Borea
Gjyqtari kryesorë:Rezon Korca
Gjyqtari 1:Arian Kurtalani
Vëzhguesi:Ergin Sherifi

Stobi Flips U 14 Perendim

E premte ora 19 : 00
Bashkimi - Vellaznimi
Gjyqtari kryesorë:Hekuran Rugova
Gjyqtari 1:Blendi Spahija
Vëzhguesi:Mahir Spahija

E shtune ora 13 : 30
MegaSport - Rahoveci
Gjyqtari kryesorë:Aron Laja
Gjyqtari 1:Petrit Emra
Vëzhguesi:Azem Hoxhaj

Stobi Flips U 14 Lindje

E shtune ora 10 : 00
Trepca - Mitro Basket
Gjyqtari kryesorë:Lorena Haxha
Gjyqtari 1:Besim Vitaku
Vëzhguesi:Albert Verbici

E shtune ora 17 : 00
Z Mobile Prishtina - Prishtina e Re
Gjyqtari kryesorë:Endrit Basha
Gjyqtari 1:Dren Pudarolli
Vëzhguesi:Bekim Dugolli

Stobi Flips U 12 (PALESTRA 1 TETORI )

E shtune ora 10 : 00
Kerasan Prishtina - Vëllaznimi
Gjyqtari kryesorë:Rrezon Korca
Gjyqtari 1:Arian Kurtalani
Vëzhguesi:Isa Prebreza

E shtune ora 11 : 30
MegaSport - Vushtrria Basket
Gjyqtari kryesorë:Rezon Korca
Gjyqtari 1:Arian Kurtalani
Vëzhguesi:Isa Prebreza

E shtune ora 13 : 00
Mitrovica - New Basket
Gjyqtari kryesorë:Arlind Vitija
Gjyqtari 1:Anjesa Haziraj
Vëzhguesi:Naim Jashari

E shtune ora 14 : 00
Borea - M Junior
Gjyqtari kryesorë:Anjesa Haziraj
Gjyqtari 1:Arlind Vitija
Vëzhguesi:Naim Jashari

Stobi Flips U 14 Vajzat
Bashkimi – Borea 2 :0
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1:
Vëzhguesi:

Kastrioti- Kerasan Prishtina 0 : 2
Gjyqtari kryesorë:
Gjyqtari 1:
Vëzhguesi: