basketbolli

TERMINET DHE DELEGIMET LIGA E PARË

Xhiroja XIV 23/24.02.2019

E shtune ora 20:00
United Basket vs Penza

E diele ora 13:30 , ISP Marigona
Kerasan Prishtina vs Feronikeli

E diele ora 19:30,
Vëllaznimi vs Don Bosko

E diele ora 13:00
Vushtrria vs Drita

E shtune ora 14 : 00 Pejë
Istogu vs Prishtina e Re