basketbolli

TERMINET DHE DELEGIMET LIGA PARË

Xhiroja VII 10/11.11.2018

E shtune ora 17:00,Don Bosko
Feronikeli vs United Basket
Gjyqtari kryesor:Albert Cakaj
Gjyqtari 1:Erzen Haxhani
Gjyqtari 2:Faton Deliu
Vëzhgues:Gzim Maloku

E shtune ora 19:00, Don Bosko
Don Bosko vs Penza
Gjyqtari kryesor:Visar Bunjaku
Gjyqtari 1:Atdhe Gutaj
Gjyqtari 2:Blendi Spahija
Vëzhgues:Sabri Parduzi

E hëne ora 17:30,
Drita vs Kerasan Prishtina
Gjyqtari kryesor:Arian Thaçi
Gjyqtari 1:Genc Vitaku
Gjyqtari 2:Lorik Ratkoceri
Vëzhgues:Ergin Sherifi

E diele ora 18:00,
Prishtina e Re vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor:Daut Mehmeti
Gjyqtari 1:Xhavit Beqiri
Gjyqtari 2:Amar Djekovic
Vëzhgues:Muhamet Munishi

E shtune ora 13:00, Pejë
Istogu vs Vushtrria
Gjyqtari kryesor:Dren Pudarolli
Gjyqtari 1:Hekuran Rugova
Gjyqtari 2:Ardi Haxhiajdini
Vëzhgues:Muhamet Ahma