basketbolli

TERMINET DHE DELEGIMET LIGA PARË

Xhiroja XVIII 30/31.03.2019

Diele ora 19:00,
United Basket vs Don Bosko

E shtune ora 18:00,Drenas
Feronikeli vs Drita

E shtune ora 14:30,
Penza vs Prishtina e Re

E shtune ora 17:00,Marigona
ISP Kerasan Prishtina vs Istogu

E enjte ora 20:00,
Vëllaznimi vs Vushtrria