basketbolli

TERMINET DHE DELEGIMET LIGA PARË

Ndeshjet II gjysmëfinale Play Off-it

E hëne ora 19:00,
Don Bosko vs Vëllaznimi
Gjyqtari kryesor: Daut Mehmeti
Gjyqtari 1: Dardan Maxhuni
Gjyqtari 2: Elldin Uglari
Vëzhguesi: Bekim Aliu

E shtune ora 14:30,Pejë
Istogu vs Feronikeli
Gjyqtari kryesor: Xhelal Mumini
Gjyqtari 1: Atdhe Goqaj
Gjyqtari 2: Faton Deliu
Vëzhguesi: Mehdi Gashi