TERMINET E NDESHJEVE KUPA KOSOVËS 2019

27.02-03.03.2019

E mërkurë ora 14:00,
Bashkimi vs Prishtina ( gjysmëfinalja e Femrave)
E mërkurë ora 16:30,
Z Mobile Prishtina vs Trepça
E mërkurë ora 19:00,
Rahoveci vs Don Bosko ,

E enjte ora 14:00,
Vëllaznimi vs Istogu (gjysmëfinalja e Ligës së Parë)
E enjte ora 16:30,
Golden Eagle Ylli vs Feronikeli
E enjte ora 19:00,
Ponte Prizreni vs Bashkimi 

E premte ora 14:00,
Feronikeli vs Penza (gjysmëfinalja e Ligës së Parë)
E premte ora 16:30,
Gjysmëfinalja e I
E premte ora 19:00,
Gjysmëfinalja e II

E shtune ora 19:00, Ndeshja për medaljen e bronztë

E diele ora 12:00,
Finalja Kupa Ligës Parë
E diele ora 14:30,
Finalja e Femrave
E diele ora 17:00,
Finalja Kupa e Kosovës

Aktivizimi i lojtarëve të lindur në vitin 1999 e më të rinjë NUK është i OBLIGUAR në ndeshjet e Final 8 të Kupës dhe në ndeshjet e play-off-it, por obligative është të jenë të paraqitur në listën paraqitëse.