basketbolli

TERMINET DHE DELEGIMET KATEGORIT E REJA XHIROJA l

Stobi Flips Superliga U 18 Xhiroja I

E diele ora 11 : 30 ISP Kerasan Prishtina – Borea

Gjyqtari kryesorë : Dardan Maxhuni

Gjyqtari 1 :Faton Deliu

Vëzhguesi :Driton Blakqori


E shtune ora 10 : 30 Prshtina Re – Trepca

Gjyqtari kryesorë : Atdhe Gocaj

Gjyqtari 1 :Rrezon Korca

Vëzhguesi :Bekim Aliu



E shtune ora 16 : 00 Ponte Prizreni – M Junior

Gjyqtari kryesorë : Ardi Haxhiajdini

Gjyqtari 1 :Almir Kryeziu

Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj



E shtune ora 18 : 00 Vellaznimi – Golden Eagle Ylli

Gjyqtari kryesorë : Albert Cakaj

Gjyqtari 1 :Petrit Emra

Vëzhguesi :Vllaznim Rraci



E diele ora 19 : 00 Bashkimi – Vushtrria Basket

Gjyqtari kryesorë : Ardi Haxhiajdini

Gjyqtari 1 :Visar Bunjaku

Vëzhguesi :Muhamed Ahma



Stobi Flips Liga Unike U 18 Xhiroja I


Ylli04/Pushon


E shtune ora 12 : 00 AS Kastrioti – Lipjani

Gjyqtari kryesorë : Erzen Haxhani

Gjyqtari 1 :Besim Vitaku

Vëzhguesi :Sabri Parduzi



E shtune ora 13 : 00 1 Tetori Golden Basket – Drita

Gjyqtari kryesorë : Ardian Rrustemi

Gjyqtari 1 :Irma Konjusha

Vëzhguesi :Bekim Dugolli



E shtune ora 11 : 00, Rahovec Vitija – Rahoveci

Gjyqtari kryesorë : Almir Kryeziu

Gjyqtari 1 :Merdin Perzhella

Vëzhguesi :Kushtrim Qoqaj


E shtune ora 12 : 30 ISP Z Mobile – Penza

Gjyqtari kryesorë : Atdhe Goqaj

Gjyqtari 1 :Xheva Hajda

Vëzhguesi :Isa Prepreza



Stobi Flips Superliga U 16 Xhiroja I


E diele ora 10 : 00 ISP Kerasan Prishtina – Prishtina Re

Gjyqtari kryesorë : Faton Deliu

Gjyqtari 1 :Genc Vitaku

Vëzhguesi :Driton Blakqori



E Diele ora 15 : 00 ISP M Junior – Borea

Gjyqtari kryesorë : Xhelal Mumini

Gjyqtari 1 :Molos Morina

Vëzhguesi :Sabri Parduzi



Vushtrria Basket – Ponte Prizreni

Gjyqtari kryesorë : Arian Thaci

Gjyqtari 1 :Arianit Istrefi

Vëzhguesi :Muhamed Munishi



Trepca – Golden Eagle Ylli

Gjyqtari kryesorë : Artan Gashi

Gjyqtari 1 :Lorena Haxha

Vëzhguesi :Albert Verbici



Istogu – Vëllaznimi

Gjyqtari kryesorë : Blend Spahija

Gjyqtari 1 :Aron Laja

Vëzhguesi :Mahir Spahija


Liga Unike U 16 Xhiroja I


Z Mobile Prishtina - Gjimnazisti

Gjyqtari kryesorë : Atdhe Goqaj

Gjyqtari 1 :Xhevahire Hajda

Vëzhguesi :Gazmend Mehmeti



Drita – Bashkimi

Gjyqtari kryesorë : Molos Pllana

Gjyqtari 1 :Arian Kurtalani

Vëzhguesi :Ergin Sherifi


Lipjani- Penza

Gjyqtari kryesorë : Genc Vitaku

Gjyqtari 1 :Faton Deliu

Vëzhguesi :Isa Prepreza



Kacaniku – Megasporti

Gjyqtari kryesorë : Lorik Ratkoceri

Gjyqtari 1 :Arlind Vitija

Vëzhguesi :Mehdi Gashi



Ylli 04 – Rahoveci

Gjyqtari kryesorë : Anjesa Haziraj

Gjyqtari 1 :Urim Morina

Vezhguesi :Ardian Koshi