09/12/2022 FBK

Njoftim

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) ju njofton se, të gjitha ID e Superkupës së Kosovës në basketboll (stafi, vullnetarët, organizatoret, mediat, skuadrat, etj) janë të pavlefshme dhe nga sot do të shtypen dhe shpërndahen të rejat.

Sonte zhvillohen ndeshjet gjysmëfinalet Golden Eagle Ylli-Sigal Prishtina dhe Trepça-Bashkimi, ndërsa finalja zhvillohet të dielën nga ora 17:00.
Lexo dhe:

Supported by:
General Sponsor:
Golden Sponsors:
Silver Sponsors:
Automotive Sponsor of Kosovo Basketball Federation:
Youth Basketball supporters:
Supported by:
General Sponsor:
Golden Sponsors:
Silver Sponsors:
Automotive Sponsor of Kosovo Basketball Federation:
Youth Basketball supporters: