KUPA E KOSOVES U16
Për ndeshjet per Kupen e Kosoves U16 (M)”, të cilat do të zhvillohen me 18/19.12.2021 Komesari i Garave bënë nominimet e zyrtarëve të ndeshjeve si në vijim:
MARIGONA HILL PRISHTINA – SIGAL PRISHTINA
Data: e Dile
Ora: 10:00
Palestra: ISP Marigona, Prishtine
Gjyqtari kryesor: Arlind Vitija
Gjyqtari 1: Anjesa Haziraj
Vezhguesi: Gazmend Mehmeti
VUSHTRRIA BASKET – GOLDEN EAGLE YLLI
Data: e Dile
Ora: 11:30
Palestra: Jeton Terstena, Vushtrri
Gjyqtari kryesor: Yllmir Merovci
Gjyqtari 1: Fisnik Trepca
Vezhguesi: Sabri Parduzi
NEW BASKET – PEJA
Data: e Shtune
Ora: 13:00
Palestra: Sezair Surroi, Prizren
Gjyqtari kryesor: Atdhe Gutaj
Gjyqtari 1: Almir Kryeziu
Vezhguesi: Azem Hoxhaj
YLLI 04 – M JUNIOR PRISHTINA
Data: e Shtune
Ora: 11:30
Palestra: Shani Nushi Gjakov
Gjyqtari kryesor: Artur Dauti
Gjyqtari 1: Ilir Shala
Vezhguesi: Ardian Koshi
KUPA E KOSOVES U16 VAJZAT
Për ndeshjet per Kupen e Kosoves U16 (F)”, të cilat do të zhvillohen me 18/19.12.2021 Komesari i Garave bënë nominimet e zyrtarëve të ndeshjeve si në vijim:
VUSHTRRIA BASKET – UNITED BASKET
Data: e DIle
Ora: 13:00
Palestra: Jeton Terstena, Vushtrri
Gjyqtari kryesor: Yllmir Merovci
Gjyqtari 1: Fisnik Trepca
Vezhguesi: Enes Maxhuni
KUPA E KOSOVES U14
Për ndeshjet e “per Kupen e Kosoves U14 (M)”, të cilat do të zhvillohen me 18/19.12.2021 Komesari i Garave bënë nominimet e zyrtarëve të ndeshjeve si në vijim:
MARIGONA HILL PRISHTINA – GOLDEN EAGLE YLLI
Data: Dile
Ora: 12:00
Palestra: ISP Marigona, Prishtine
Gjyqtari kryesor: Arlind Vitija
Gjyqtari 1: Andi Ahmeti
Vezhguesi: Isa Prebreza
TREPCA – JUNIOR 06
Data: e Shtune
Ora: 10:00
Palestra: Minatori, Mitrovice
Gjyqtari kryesor: Arian Thaqi
Gjyqtari 1: Erzen Haxhani
Vezhguesi: Xhavit Beqiri
MEGASPORT – VUSHTRRIA BASKET
Data: e Shtune
Ora: 12:00
Palestra: Sezair Surroi, Prizren
Gjyqtari kryesor: Merdin Perzhella
Gjyqtari 1: Almir Kryeziu
Vezhguesi: Urim Hasani
PEJA DT – SIGAL PRISHTINA
Data: e Shtune
Ora: 10:00
Palestra: Karagaq, Peje
Gjyqtari kryesor: Albin Hajzeraj
Gjyqtari 1: Shaban Gashi
Vezhguesi: Roberto Laiq
KUPA E KOSOVES U12
Për ndeshjet per Kupen e Kosoves U16 (M)”, të cilat do të zhvillohen me 18/19.12.2021 Komesari i Garave bënë nominimet e zyrtarëve të ndeshjeve si në vijim:
SHB HALIT HOXHA – MEGASPORT
Data: e Dile
Ora: 11:00
Palestra: Misair Isma, Rahovec
Gjyqtari kryesor: Xhevahire Hajda
Gjyqtari 1: Viola Tanushi
Vezhguesi: Artan Ejupi
PEJA DT – TREPCA
Data: e Shtune
Ora: 11:15
Palestra: Karagaq, Peje
Gjyqtari kryesor: Blendi Kadusha
Gjyqtari 1: Melita Luci
Vezhguesi: Hajredin Zeka
Komesari i Garave per Kategorite e reja Prishtine
Xhelal Mumini 15.12.2021